Blog

Witam Was serdecznie na moim blogu!

Wszystkie potrawy, pojawiające się we wpisach, są przeze mnie wykonane, następnie szybko sfotografowane i … od razu zjedzone przez moją rodzinę, ewentualnych gości i mnie.

Nie przepisuję, nie kopiuję przepisów bez sprawdzenia na własnej skórze (a raczej żoładku). Częstujcie się bez obaw – gotuję od dawna, ale nie powiem od ilu lat :-). Pierwsze wypieki robiłam, kiedy miałam lat 10, czyli mniej od mojej młodszej córki…

Wiele z tych receptur to moje własne pomysły, część jest wzięta z książek, czasem już wiekowych, niektóre dostałam od znajomych, inne są w mojej rodzinie od dawna – jak zapewne w każdym „gotującym” domu.

Staram się, by moja rodzina jadała potrawy różne i z rozmaitych składników, z możliwie niską zawartością tłuszczu, a wysoką warzyw.

Wyjątkiem są słodycze, ale i tu moim zdaniem lepiej jest upiec coś w domu, aby było jasne co zjadamy. I w tym przypadku można co nieco odchudzić, coś czymś zastąpić, ale lepiej nie przesadzać. Ciasto powinno być ciastem, można go po prostu zjeść trochę mniej.

Zapraszam!

Margot

Print Friendly

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.